Prosinec 2012

Angee&Me :') ♥

22. prosince 2012 v 20:26 | Bella ♥ |  Angelinka Shestak ♥
Ahojký ;))* ♥
Tak jsem si hrála s webkou, až mě něco napadlo. Vyfotila jsem se, přidala jsem efect "SNOW" (SNÍH). Nechala jsem vedle sebe trochu místa a uložila to. Potom jsem v jiném programu k sobě přidala Angelí ♥ :')*. A ještě jsem tam dopsala nápis. Vybrala jsem Efect sníh kvůli vánocům, ale může tam být cokoli, i oheň (jak hoříš :D). Zdálo se mi to nejlepší. Je to tak přesně na ty Vánoce :'). Já jseem hrozná, vyfotila jsem se teď narychlo :DDD Angelí tam je hvězda :)*


Doufám, že se vám ten nápad líbí :')*
MVMR :** ♥ Bella ♥

Angelinka - Liberec :OO* Dokonalá photka :* ♥

21. prosince 2012 v 13:05 | Bella ♥
Ahojký ♥ :*
Teď byla (jak jistě víte) Velká Vánoční Show v Liberci :)* Musím sem dát jednu fakt úžasnou fotečku =D* Nesmí tu zaručeně chybět ! :* ♥ Musíte ji vidět. Je úplně dokonalá. Mám ji moc ráda :*** ♥ Těším se, až ji zase uvidím... i ostatní Andílky.. :'D* Doufám, že se vám líbí :') Mě strašně, je nádherná :')* ♥ :*

Jdou tam i trošku vidět ostatní Andílci,ale blog je vlastně i o nich, jenom nejvíc about Angg <'3333333333 :3 ♥

Soutěž ♥ :P* (Lehká)

19. prosince 2012 v 15:16 | Bella ♥ |  Soutěže =D
Ahooj ;))* ♥
Jak se máte? :))* Je před Vánocemi, doufám že se máte fajn.. Já jsem byla včera na pohřbu, takže.. :'( :'( A navíc je taky možná před.. koncem světa. Má být v pátek...:// ! A teď dost keců. Nejvíc (2) hlasů dostala soutěž, takže přidávám soutěž. Je moc lehká, nebudu dávat těžké, teď před vánocemi :)* ! Možná někdo má rád těžké, ale chci, aby měl každý šanci. Všechno je na obrázku.


A ještě něco, chystám překvapení pro vás na Vánoce :D* Snad se vám bude líbit :*
"Menší pozastavení" SKONČILO !

18. prosince 2012 v 12:18 | Bella ♥ |  Blog :)
Ahoj :)* ♥ !

Po dlouhé době se vám zase ozývám =)* ! Na blogu dlouho nebyl žádný článek, a nikomu se po něm nestýskalo.. což je mi líto, ale tak, to je vaše věc, jestli se vám blog líbí nebo ne, takže... :) Ale blog je jenom pro vás :)* Někdo napsal u minulého článku spoustu komentářů (hodně zlých), ale to už se vyřešilo. Zkrátka, budu na blog zase přidávat :))* ! ♥ Moc se mi po něm stýskalo. A ohledně spolumajitelek - zatím se to pokusím zvládnout sama :) Až zase nebudu jednou stíhat, přiberu vás holky :))* Doufám, že jte rádi.. :D* A vzhledem k tomu, že brzy budou Vánoce, a že se blog obnovuje, můžete si vybrat, co mám přidat.. :)* ♥ Nějaké možnosti :

○Novinku
○Fotku
○Soutěž

Uvolňovačku né, ta byla teď, než se blog rozjel ;))* ♥Spolumajitelkou se stává....

5. prosince 2012 v 11:42 | Bella ♥ |  Blog :)

Ahooj ;))

Do konkurzu na spolumajitelku se přihlásily jen dvě holky ! :((* Bobinka (na fórku "lucinka") a natýsek. Tak vám po dlouhé době řeknu, kdo konkurz vyhrál =)* Ale má také nějaké pravidla, spolumajitelka je bude muset dodržovat ;))* Blog vám ani tu dobu nechyběl, což je mi líto :'(... A tento článek čtou asi jen Bobinka a natýsek, ale tak co mám dělat, že ? Není to vaše vina že se vám blog nelíbí :) Každý má svůj styl... ! Ale má vůbec cenu s blogem dále pokračovat, když ho nikdo nečte ? Takže prosím ty, co si tenhle odstaveček přečetli, aby napsali do komentářů jestli blog chtějí. Aspoň budu vědět, kdo články čte ! ;))

Takže, spolumajitelkou se stává..... VÍCE V CELÉM ČLÁNKU !